O nás

Spoločnosť VIP Bar Events funguje už niekoľko rokov v centre Londýna. Za sebou máme stovky úspešných eventov organizovaných pre väčšie či menšie firmy, jednotlivcov alebo celebrity. Tieto služby prinášame na Slovensko s cieľom poskytnúť servis, ktorý zabezpečí, že práve váš event bude jedinečný. Spolupracujeme s barmanmi, ktorí svoje zručnosti získali v najlepších podnikoch sveta - v Londýne (Ignite Group, Boujis) a v Dubaji (Solution Leisore Group).

Naše Bary

V spolupráci so spoločnosťou Rhino Mobile Bar Systems, sme vyvinuli bary, ktoré sú revolučné svojim prevedením. Unikátna barová konštrukcia umožňuje montáž v akýchkoľvek podmienkach, do rôznych tvarov, aby bar plne vyhovoval vášmu eventu. Spolu s LED osvetlením a selekciou dizajnov bary zladíme s vašim domom alebo záhradou. K zvýšeniu efektivity prispieva vlastný elektircký zdroj, rôzne nastavenia pre barmana a možnosť využitia vlastnej vodovodnej prípojky.

Naša Ponuka

 

  • Prenájom baru & príprava
  • Skúsený & vyškolený personál
  • Barové príslušenstvo & nápoje
  • Veľkolepá kokteilová show
  • Štandardné nápojové balíčky
  • Výborné ceny za profesionálne služby

 

Dávid Bugár

Dávid Bugár

Výkonný Riaditeľ

Výkonný riaditeľ VIP Bars & Events ktorý má veľa skúseností s prácou ale aj s riadením špičkových barov v Londýne a Dubaji. Dávid pomohol vyhrať cenu za najlepší bar/salónik v Dubaji počas jeho riadenia Karma Café. Väčšinu času sa snaží stráviť osobnými stretnutiami s klientami, aby zabezpečil špičkovú kvalitu služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov. Vo svojom voľnom čase rád skúma rozličné bary a z nich čerpá inšpiráciu pre ďalšie zdokonaľovanie mobilných kokteilových barov jeho spoločnosťou.

Boris Bugár

Boris Bugár

Riaditeľ Prevádzky

Náš Riaditeľ prevádzky má dostatok skúseností s prácou na ktorejkoľvek pozícii v našom odvetví. Od pomocníka v kuchyni až po šéfkuchára a od barmana až po manažéra, čím sa stáva nenahraditeľným členom tímu. Boris má jedinečnú schopnosť vždy nájsť čo najúčinnejší spôsob našej práce. 

Renáta Jahelková

Renáta Jahelková

Riaditeľka Podujatí

S viac ako 5-ročnou prácou v oblasti pohostinstva nazbierala Renáta mnoho skúseností v oblasti barmanstva a v koordiácii rôznych akcií, čo ju robí špičkovou manažérkou. Kladie veľký dôraz na detaily a vždy starostlivo plánuje všetky akcie s každým klientom a zároveň dohliada na bezproblémový priebeh.

Ako jediná žena, ktorý pracuje na plný úväzok v našej spoločnosti, prináša ženský pohľad do nášho podnikania. Jedným z jej najlepších úspechov a hlavných bodov jej kariéry je sprostredkovanie našich služieb pre Longines Global Championship Tour.


 
Michal Mikula

Michal Mikula

Riaditeľ pre strednú Európu

Náš riaditeľ pre strednú Európu má veľkú zodpovednosť za monitorovanie dodávok mobilných barov pre podujatia vo veľkých mestách v Európe. Michal vstúpil do spoločnosti v roku 2017 a odvtedy nám pomáha s expandovaním v Európskych krajinách. Naše služby už rozšíril do Prahy, Budapešti, Viedne a Bratislavy.

Ak si chcete vychutnať zábavný, príjemný a nezabudnuteľný večer, nemusíte pozývať vašich hostí do baru. Prinášame vám to najlepšie zo svetových salónikov a nočných klubov priamo na vaše súkromné akcie. Kontaktujte Nás
3,9,7,11,4,6,5,8,13,14,10,12
Hi Renata, Just to say that the bar was brilliant and the service of the delivery man was also great. They were so efficient and pleasant. It was a great experience all round. Many thanks.
Robyn M. - Corporate Event, Dry Bar Hire